V torek, 13. 6. 2023, so v  kulturni dvorani Gasilskega doma v Ihanu na letnem koncertu nastopili pevski zbori podružnične šole Ihan. Za povabljene sorodnike in učitelje so pripravili zaključni koncert, na katerem so nastopili mlajši otroški pevski zbor, otroški pevski zbor in mladinski pevski zbor. Vse tri zbore vodi in usmerja zborovodkinja mag. Špela Kasesnik. Na klavirju je pevce spremljala Teja Komar. Vezni tekst je pripravila učiteljica Sandra Omladič, program je povezovala devetošolka Eva Lisjak. Za ozvočenje je poskrbel učitelj Gašper Kopitar.

Na koncertu so nastopili in se predstavili tudi učenci in pevke zbora s tremi točkami s finalne prireditve Ihan ima talent.

S sporočilno pesmijo Naj ljubezen združi vse ljudi so pevci otroškega in mladinskega zbora poskrbeli za čudovit zaključek in stoječe ovacije v dvorani. V zahvalo občinstvu so pevci del pesmi ponovno odpeli.

Hvala vsem, učiteljem in sorodnikom, ki ste prišli na koncert ter tako podprli naše pevce.

zborovodkinja mag. Špela Kasesnik