Devetošolci matične šole so šli v četrtek, 8. 6. 2023, še na svojo zadnjo skupno ekskurzijo v osnovni šoli. Odpeljali smo se v Vače, kjer nas je čakal adrenalinski dan v Pustolovskem parku Geoss. Lokostrelstvo, najdaljši zip line v Sloveniji ter najrazličnejši plezalni elementi v krošnjah dreves na višini do 25 metrov so nudili nemalo izzivov. Manjkale niso niti igre z žogo na bližnjem igrišču ter druženje na jasi, kjer smo si privoščili tudi slastno piknik kosilo. Kljub grozečemu grmenju nad nami, je vreme zdržalo vse do odhoda domov. Razredniki in učiteljici spremljevalki smo tako preživeli še en sproščen dan z nepozabno generacijo devetošolcev, ki so nam vsi po vrsti zlezli pod kožo s svojim odnosom, zabavnimi domislicami in srčnostjo.

ŠM