V sredo, 22. 5. 2024, smo si muhasto vreme v podaljšanem bivanju v Ihanu popestrili s štafetnimi gibalnimi igrami v telovadnici, da smo se vsi družili in zabavno razgibali.

Vsi vključeni učenci v OPB so se zbrali ob 13.45 v telovadnici, se najprej ogreli ter nato razporedili v mešane ekipe. Tema gibalne zabave je bilo posnemanje gibanja živali. Učiteljica Angelina je najprej pokazala z gibi, kako se premikajo štorklje, pajki, medvedi, zajci, žabe, žirafe, račke, raki, krokodili in pingvini. Nato so na učiteljičin znak gibe ponavljali vsi otroci v skupinah v štafetnih igrah. Zelo so se zabavali, bistvo je bilo sodelovanje in ne tekmovanje.

Na koncu so učenci gibalno druženje zaključili še z ugibanjem dneva in noči ter se razgibano razposajeni odpravili ali domov ali naprej v svoje OPB skupine.