Predstavniki šolske skupnosti OŠ Domžale smo se v torek, 26. septembra, prvič v novem šolskem letu sestali v malce okrnjeni zasedbi, saj so bili devetošolci na športnem dnevu.

Mentorici sva pozdravili vse “nove in stare” predstavnike ter predstavili načrte za šolsko leto 2023/2024. Predstavniki in predstavnice razredov so pokazali velik interes za sooblikovanje šolskega življenja in podali odlične predloge za aktivnosti ob tednu otroka, za šolski parlament ter tematike naših prihodnjih sestankov.

Nato smo skupaj pripravili presenečenja za prvošolčke, s katerimi jih bomo tudi uradno sprejeli v šolsko skupnost naše šole. Tako smo ob prijetnem klepetu strigli, lepili in za vsakega prvošolca in prvošolko pripravili unikatno sovico, ki je hkrati simbol znanja ter znak naše šole. Sovice smo jim predali skupaj z željo, da se bodo veliko naučili in se pri nas dobro počutili.

Monika Grašič in Špela Malgaj,

mentorici ŠSU