Poučno ekskurzijo na Dolenjsko načrtujemo v četrtek, 10. oktobra 2024. Zbor bo ob 7.20 pred OŠ Domžale.

RELACIJA: Domžale – Muljava (ogled Jurčičeve domačije) – Dvor pri Žužemberku – Novo mesto (ogled mesta) – Otočec – Domžale

PRIHOD v Domžale: okrog 16.00

OKVIRNA CENA, KI JO PLAČATE STARŠI: 6,50 € (cena vključuje 2 ogleda) + cena prevoza, plačilo po položnici.

Dopoldne bomo na Muljavi pojedli šolsko malico.

V Novem mestu bo po ogledu krajši odmor za popoldansko malico, ki jo učenci prinesejo s seboj od doma. Kosilo v šoli je odpovedano.

Prosimo, poskrbite za dovolj tekočine (najbolj priporočamo vodo).

Obleka in obutev naj bosta vremenu primerna. Obutev naj bo udobna in nepremočljiva.

S seboj obvezno vzemite zemljevid Slovenije, trdo podlago in pisalo.

V primeru, da se vaš otrok iz opravičljivih razlogov ne bo udeležil ekskurzije, nam to prosim čim prej javite preko razredničarke/razrednika/vodje dejavnosti.

Prepričana sem, da bo ekskurzija učenkam in učencem ostala v lepem spominu in da se bomo tudi veliko naučili.

Vodja dejavnosti:                                                                Ravnateljica OŠ Domžale:

Branka Potočnik                                                                  Nina Valenčič

Objava bo prestavljena v arhiv dne: petek 11 oktobra, 2024