Po dolgem deževnem obdobju smo dočakali nekaj sončnih dni. Eden od njih je bil prav sreda, 27. 1. 2021. Sončno je bilo v višjih legah, spodaj se je zadrževala meglica.

Učenci so bili veseli, da ne sedijo pred računalniki. Veliko se jih je podalo na pohod v okolico Domžal in Ihana, največ v spremstvu družinskih članov, kot je bilo naročeno. Veliko  učencev je šlo s starši na izlet kam dlje in višje, kjer so se lahko sankali, smučali in tekli na smučeh.

Pri športnem dnevu na daljavo ni točnega vpogleda, sklepam pa, da so se otroci imeli lepo v družbi svojih bližnjih. Nekaj jih je bilo tako navdušenih, da so mi pisali prisrčne spise, okrašene s sličicami.

Družine, katerih starši so bili cel teden v službi, so imele možnost izleta še konec tedna.

Ideja športnega dne »z družino v naravo« je bila dobro sprejeta med šolarji, upam, da tudi med starši.

Z dobro voljo in lepim vremenom se da marsikaj.

Datum: 5. 2. 2021                                                                                                   Vodja športnega dne:

Breda Bevc