Spoštovani,

zaradi splošne situacije, vezane na širjenje nalezljive bolezni COVID – 19, bomo napovedani predpraznični sejem delno preselili na splet. Od predvidoma 24. 11. 2021 si boste lahko na spletni strani šole ogledali izdelke, ki jih naši učenci in učitelji v ta namen izdelujejo. Nadalje bo možen nakup teh izdelkov, kako in kaj, pa bo napisano na spletni strani.

Ker sejma v živo – v prostorih šole – ne bo, tako tokrat odpade tudi peka piškotov. Upamo, da nam to uspe naslednje leto, ko bodo razmere kaj bolj naklonjene takšnim prireditvam.

Tudi vsaka sprememba lahko prinese kaj dobrega, zato vas vabimo, da spremljate spletno stran šole po 24. 11. 2021 in z nakupom podprete trud in delo naših učencev in učiteljev.

Vse dobro in lepo pozdravljeni,

Šolski sklad OŠ Domžale