Select Page

Matematika

Poučevanje po oddelkih

Oddelek, skupina Učitelj
6. razred  
6. a Nuška Tekavc
6. b Nadica Banko
6. c Nadica Banko
6. i Rok Tišler
7. razred  
7. a Bela Szomi Kralj
7. b Nadica Banko
7. c Urška Tavčar
7. i Robert Čuk
8. razred  
8. razred, 1. heterogena skupina Urška Tavčar
8. razred, 2. heterogena skupina Urška Tavčar
8. razred, 3. heterogena skupina Nuška Tekavc
8. razred, 4. heterogena skupina Rok Tišler
8. razred, 5. heterogena skupina Rok Tišler
8. razred, 1. heterogena skupina IHAN Robert Čuk
8. razred, 2. heterogena skupina IHAN Robert Čuk
9. razred  
9. razred, 1. heterogena skupina Urška Tavčar
9. razred, 2. heterogena skupina Urška Tavčar
9. razred, 3. heterogena skupina Nadica Banko
9. razred, 4. heterogena skupina Nadica Banko
9. razred, 1. heterogena skupina IHAN Robert Čuk
9. razred, 2. heterogena skupina IHAN Robert Čuk

Dopoldanske govorilne ure

Učitelj Termin
Urška Tavčar ponedeljek, 2. ura, kab mat in geo
Nadica Banko
Nuška Tekavc
Robert Čuk
Bela Szomi Kralj
Rok Tišler

 

Dopolnilni in dodatni pouk

Razred Dopolnilni pouk Individualna in skupinska pomoč Dodatni pouk
6. razred Nadica Banko, petek, A teden, predura, mat 2 Nadica Banko, četrtek, B teden, predura, mat2 Nadica Banko, petek, B teden, predura, mat 2
7. razred Bela Szomi Kralj, petek, A teden, predura, fiz Bela Szomi Kralj, četrtek, A teden, predura, fiz Bela Szomi Kralj, petek, B teden, predura, fiz
8. razred Nuška Tekavc, petek, A teden, predura, tit 2   Nuška Tekavc, petek, B teden, predura, tit 2
9. razred Urška Tavčar, petek, A teden, predura, mat 1   Urška Tavčar, petek, B teden, predura, mat 1

6. razred

IHAN

Robert Čuk, ponedeljek, A teden, predura, mat – i Rok Tišler, četrtek, predura, mat – i Robert Čuk, ponedeljek, B teden, predura, mat – i

7. razred

IHAN

Robert Čuk, ponedeljek, A teden, predura, mat – i   Robert Čuk, ponedeljek, B teden, predura, mat – i

8. razred

IHAN

Robert Čuk, ponedeljek, A teden, predura, mat – i   Robert Čuk, ponedeljek, B teden, predura, mat – i

9. razred

IHAN

Robert Čuk, ponedeljek, A teden, predura, mat – i   Robert Čuk, ponedeljek, B teden, predura, mat – i

 

Datumi pisnih ocenjevanj znanja

Razred Datum
6. razred sreda, 23. 10. 2019
6. razred sreda, 18. 12. 2019
6. razred sreda, 11. 3. 2020
6. razred sreda, 3. 6. 2020
7. razred torek, 22. 10. 2019
7. razred torek, 17. 12. 2019
7. razred torek, 17. 3. 2020
7. razred torek, 2. 6. 2020
8. razred sreda in četrtek, 13. in 14. 11. 2019
8. razred sreda in četrtek, 15 in 16. 1. 2020
8. razred sreda in četrtek, 25. 3. in 26. 3. 2020
8. razred sreda in četrtek, 3. 6. in 4. 6. 2020
9. razred četrtek, 14. 11. 2019
9. razred četrtek, 16. 1. 2020
9. razred četrtek, 26. 3. 2020
9. razred četrtek, 28. 5. 2020

Tekmovanja

Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanja (vodja na predmetni stopnji Nadica Banko, vodja na razredni stopnji Anita Tancik, vodja na PŠ Ihan Robert Čuk)

  • šolsko, četrtek, 19. 3. 2020
  • državno, sobota, 18. 4. 2020

Tekmovanje v razvedrilni matematiki (vodja Bela Szomi Kralj, PŠ Ihan Robert Čuk)

  • šolsko, sreda, 4. 12. 2019
  • državno, sobota, 1. 2. 2020

Tekmovanje iz znanja logike (vodja šolskega tekmovanja Bela Szomi Kralj, organizator državnega tekmovanja Urška Tavčar)

  • šolsko, četrtek, 26. 9. 2019
  • državno, sobota, 19. 10. 2019

 

Nacionalno preverjanje znanja za 6. in 9. razred

Kdaj? četrtek, 7. maj, 8.30 – 9.30

Vsebina in pripomočki za 6. razred in 9. razred

Naloge za 6. razred in 9. razred

 

Interaktivne naloge iz matematike

i-Učbeniki

E-um

Interaktivne naloge matematika

Brez knjige

Otroci.org

Virtualna učilnica matematike

Devetka.net

Astra.si (video razlaga snovi)

 

 

 

(Skupno 323 obiskov, današnjih obiskov 1)