GRAD RAJHENBURG

SVET ENERGIJE KRŠKO

Ogledali si bomo stalni razstavi o izgnancih v 2. svetovni vojni, ter o Trapistih.

V Krškem se bomo ukvarjali z vrstami energije.

KDAJ:  v sredo, 24. aprila 2019

ZBOR: 7.15 PRED OŠ Domžale, 7.20 pred  PŠ Ihan

ODHOD iz Domžal: 7.20

PRIHOD: DO 15.00

MALICO dobite v šoli.

KOSILA ta dan v šoli ne bo.

NE POZABITE:

Učenec:

• upošteva navodila učiteljev in drugih odraslih spremljevalcev (vodiča).
  • brez dovoljenja odgovornega spremljevalca ne zapusti skupine.
  • ne uživa alkoholnih pijač, energijskih napitkov (np. red bull) ipd. ter jih tudi ne kupuje.
  • pazi na inventar in čistočo v avtobusu. V kolikor so po tleh odpadki, jih učenci pospravijo, šele nato varno zapustijo avtobus.
  • med vožnjo sedi in je pripet z varnostnim pasom.
  • do sošolcev se dostojno obnaša, se ne pretepa, ne uporablja grdih izrazov in kletvic.
  • uporaba mobitelov, glasbenih predvajalnikov ipd. v času izvajanja dejavnosti ni dovoljena.
  • tistemu, ki ne upošteva navodil in se neprimerno obnaša, se lahko prepove udeležba na naslednjem dnevu dejavnosti.
  • na dnevih dejavnosti, taborih, šolah v naravi veljajo pravila zapisana v vzgojnem načrtu šole in pravilih šolskega reda.