V sredo, 24. 10. 2018, bodo imeli učenci 4. razreda tehniški dan.

Odšli bomo v Ljubljano, v kreativno otroško mesto Minicity Ljubljana, kjer bomo na poučen, zabaven, kreativen in interaktiven način spoznali in se preizkusili v več poklicih in vsakodnevnih opravkih ter se skozi igro učili o svetu, ki nas obkroža (živali, prehrana, varnost, preventiva, priprava delovnega okolja in rekvizitov, zdravstvo itd.).

Učenci naj bodo pred šolo ob 8.20, kjer bomo vzeli šolsko malico in se z avtobusom odpeljali proti Ljubljani.

V šolo se vrnemo predvidoma ob 12.40. Vse ostale dejavnosti (kosilo, OPB in interesne dejavnosti) bodo potekale po razporedu, neobvezni izbirni predmet nemščina za 4. i pa ODPADE.

Učenci naj imajo manjši nahrbtnik za malico in plastenko z vodo oz. zdravo pijačo.

Plačilo prevoza in cena programa bosta na položnici (približno 10 €).