V torek, 17. 9., smo se predstavniki oddelkov in mentorici prvo šolsko uro zbrali v učilnici SLJ2.

Na uvodnem sestanku skupnosti učencev šole smo izbrali predsednika, namestnika in zapisnikarja skupnosti. Za predsednika je bil izbran Lev Glumac, njegova namestnica je Kika Szomi Kralj, zapisnike pa bo pisala Janja Kumin.

Učenci zadnje triade so bili povabljeni na delavnice, ki se bodo odvijale v tednu otroka na OŠ Venclja Perka, in na tabor socialnih veščin, ki ga organizira ZPM Domžale.

Učenci so bili seznanjeni z letošnjo temo otroška parlamenta – moja poklicna prihodnost.

Na koncu pa so se predstavniki med seboj bolje spoznali s spoznavnimi igrami Povej nam …, zen risanje portretov in postavi se po abecedi.

Naslednjič se zopet zberemo v torek, 24. 9. 2019.

Mentorici SUŠ
Jasna Zorenč in Petra Zupančič