V torek, 25. novembra 2014, je na OŠ Domžale potekal že tradicionalni predpraznični bazar. Za predpraznično vzdušje so poskrbeli starši naših učencev, ki so se v velikem številu odzvali povabilu k sodelovanju. Pripravili so nam preko 600 škatel piškotov, ki so s prijetnimi vonjavami pričarali praznično popoldne. Čas so naznanjali tudi mnogi izdelki z božično-novoletnimi motivi, ki so jih pripravili učenci skupaj z učiteljicami v razredu in tudi v oddelkih podaljšanega bivanja. Veliko je bilo okraskov, voščilnic, venčkov, piškotov in tudi dobitkov na srečelovu. Dobitke so prispevali mnogi starši in naši poslovni partnerji. Starši in učenci ter drugi obiskovalci bazarja so pokupili vse dišeče dobrote in tudi večino okraskov. Tudi vsi dobitki srečelova so dobili lastnika. Z izkupičkom bazarja smo zelo zadovoljni, saj smo z zbranimi sredstvi obogatili šolski sklad, čemur je bil bazar namenjen. Zahvaljujemo se vsem staršem, ki ste s svojimi izdelki v kakršnikoli obliki obogatili ponudbo na bazarju, učencem za pomoč pri izvedbi bazarja in vsem sodelavcem, ki s prijazno pomagali, da je bazar uspel.

Za šolski sklad
Mojca Kanduscher