Torek, 12. 1. 2021 za 9.b in 9.c

Sreda, 13. 1. 2021 za 9. a in 9. i

V letošnjem šolskem letu sem želela prvič odpeljati vas, učence 9. razreda, v Luko Koper, kjer bi si ogledali, kako deluje logistika in povezava med morjem in kopnim. Spoznali bi Srednjo pomorsko šolo in zanimive poklice, za katere se šolajo dijaki te šole. Srečali bi se s simulatorjem plovbe,…

Ker nam to trenutne razmere ne dopuščajo, se bomo tja podali virtualno. Vodiči iz CŠOD vas bodo preko zooma vodili skozi tehniški dan, ki bo trajal pet šolskih ur. Povezava do zooma in ostala navodila bodo v spletni učilnici – glej zavihek dnevi dejavnosti (spletne učilnice – 9. razred – dnevi dejavnosti). Začetek je ob 8.20, zato se že nekaj prej poveži na zoom povezavo. Ne zamujajte! Udeležba je obvezna. Za odsotnost na dnevu dejavnosti bo potrebno opravičilo.

Nuška Tekavc